Horizontal w ręce


Link 12.01.2010 :: 14:59 :: Komentuj (6)

Dziub, dziub, taś, taś - jestem;)


Tak dla stęsknionych wrażeń nowy wpis.


Oto Horizontalik, który póki co ładnie się goi i niech tak już zostanie. Choć niestety w tego typu kłuciach najniebezpieczniejsze jest zachaczanie i nadwyrężanie ręki. Miesiąc od przekłucia minął i tak oto wygląda:)Poznań póki co nie jest moją kolebką w przekłuwaniu, najwięcej jednak i tak przekłuwam we Wrocławiu, choć mam nadzieję, że niedługo się to zmieni, a i jak się ociepli (czyt. marzec) to zawitam do Bydgoszczy;)))


A póki co mniej więcej raz w tygodniu jestem we Wrocławiu, więc wszystkich chętnych zapraszam na kłucia i nowe kolczyki - choć Poznaniacy mogliby już też wreszcie zacząć się odzywać w ilości "dużo";)))Dobra, dobra - ja już kończę - wracam do nauki, bo zaraz moja druga połówka udusi mnie własnymi rękami (nie ma to jak motywacja zewnętrzna:))

Tongue Web - piercing - Poznań


Link 26.01.2010 :: 12:52 :: Komentuj (7)

No to kolejny wpisik, tak, żeby się rozkręcić...


Ostatnio strasznie zaniedbałam tą stronę, dlatego też trzeba to nadrobić;)))


Zdjęcie może i troszkę nieostre, ale olbrzymie podziękowania dla Pauliny za to że w ogóle chciało jej się je zrobić:))) Kłucie bardzo ładnie i szybko się zagoiło - tak więc nic innego mi nie pozostało, jak życzyć miłego i długiego noszenia tego cacka;))))P.S. Pozdrowienia dla przesympatycznej mamy:))))


Pozdrawiam cieplutko,


ania.