Po powrocie z Bydgoszczy i piercing Madonna


Link 04.11.2007 :: 16:08 :: Komentuj (9)
Poznałam i ciekawych, i sławnych, i miłych ludzi:)
Cieszę się że wyszli zadowoleni, poza tym zauważyłam że w Bydgoszczy ludzie mają trochę więcej fantazji jeśli chodzi o piercing, niż ludzie we Wrocławiu... ale zaczniemy od Asi:))))
Madonna (Monroe) pod takimi nazwami można znaleźć to przekłucie.Przekłucie było bardzo szybkie i sprawne, ale długo u mnie siedziała, bo się zagadałyśmy:))))
A efekt, sami widzicie;)
Gorące buziaki i pozdrowienia, a poza tym do zobaczenia w Bydgoszczy w grudniu:)
Dzięki za mile spędzony czas i rozmowę o piercingu.
No i oczywiście szybkiego zagojenia się:)

Vertical Tragus - Surface - Sideburn, Bydgoszcz i surface bar.


Link 04.11.2007 :: 16:38 :: Komentuj (14)
Dziewczyna wcześniej miała już tam kolczyka, jednak niejaki Yakuza z Bydgoszczy na tego typu przekłucie założył banana i nie trudno zgadnąć co się stało - nastąpił efekt migracji.
Teraz tak nie będzie. Poza tym do tego typu przekłuć nie wolno stosować
środków dezynfekujących typu spirytus - najlepsza jest sól
fizjologiczna. Bo środki na bazie alkoholu wysuszają miejsce przekłute,
przez co także kolczyk może wymigrować.
Efekt bardzo fajny i  świetnie komponuje się z tunelem.
Pozdrawiam gorąco, szybkiego zagojenia i do zobaczenia w grudniu:))))

horizontal piercing


Link 04.11.2007 :: 17:25 :: Komentuj (14)
Piotrek bardzo mnie zaskoczył, jego podejściem do nastawienia na ból wiedział że będzie go bolało, nastawił się, czekał na niego, ale nie poczuł go, jedyne co to ukłucie. Może rzeczywiście wystarczy się skonfrontować ze swoim ciałem i bólem?...
Poza tym podziwiam go za jego wenę twórczą, piercing to moja pasja, a jeszcze jak ktoś przychodzi z własną wizją ozdobienia ciała to w ogóle jestem w siódmym niebie:))Piercing umieszczony asymetrycznie po lewej stronie podbrzusza.
Dolne przekłucie jest trochę opuchnięte tuż po przekłuciu, niestety takie miejsce, znaczy się bardziej delikatne i unerwione. Ale po ok. 3 dniach zejdzie opuchlizna.
Dwa surfacerbary, 12 mm zakończone kulkami 4 mm.
Po zagojeniu ew. wymienimy na krótsze, ale to się okaże z czasem jak będzie przylegać.Mi bardzo się podoba, mam nadzieję, że szybko się zagoi.
Ogromne pozdrowienia już z Wrocławia;)

Język i piercing, czyli standard tongue:)


Link 04.11.2007 :: 20:44 :: Komentuj (0)
Podobno przez cały rok się nad tym zastanawiała. Aż tu nagle na harpagana, "chcę się przekłuć, pasuje Ci dzisiaj" mi jak zawsze - znaczy się przed chwilką wyszła z kolczykiem w języku:)Miałyśmy troszkę więcej pracy nad przekłuciem, bo pod językiem była mała narośl, ale skrzętnie ją ominęłyśmy. I efekt jest jaki widzicie:)
Po przekłuciu nie wolno spożywać nabiału w żadnej postaci, mleko, jogurty, ser - odpadają, ze względu na bakterie. Najlepiej płukać jamę ustną dentoseptem, ew. szałwią. Oraz ssać kostki lodu zrobione z rumianku. Ewentualna opuchlizna powinna zejść po max 3ch dniach. Przez pierwsze dwa dni najlepiej nie spożywać nic ciepłego, gorącego, ani pikantnego. W razie  niepokoju kontakt ze mną zalecany:))
 


Przekłucie bylo bezbolesne, a założenie kolczyka szybkie:) Nie było tak źle jak się obawiałaś.
No nic to szybkiego gojenia się i do zobaczenia za 2 tygodnie na wymianie kolczyka, na krótszego:)

helix'y, brwi, warga i dużo rozmów:))


Link 12.11.2007 :: 11:38 :: Komentuj (1)
Z Remikiem to było tak, po raz pierwszy przyszedł do mnie na przekłucie, jeszcze jak pracowałam w studio, okazało się że mamy wspólną znajomą:) Bardzo się zżyłam z nim. No i czasami do mnie wpada na jakieś przekłucie, albo po prostu na kawę:)Niestety inne zdjęcia nie wyszły więc zostaniemy przy jednym:)
ps. szukam darmowego kursu fotograficznego<lol>
A poza tym ostatnio u mnie był i bardzo ładnie się goi przekłute miejsce. Mam nadzieję że do szybkiego zobaczenia przy kawce, soczku, piwku, czym tam wolisz;))

Uszka - helix i standardowe kłucie:)


Link 12.11.2007 :: 11:46 :: Komentuj (1)
Przyszły sobie dwie siostry, jedna miała na imię Monika, a druga Kasia, ja oczywiście z moją pamięcią do imion nie poiwiem która to która:) Ale zaczniemy od trzech kłuć - chyba Moniki:)
Miała już kiedyś kolczyki
 w płatku przekłuwane, jednak wyjęła i dziurki jej się zarosły, poza tym były przekłute za wysoko i krzywo, naprawiłyśmy, poprawiłyśmy, zmieniłyśmy i oto efekt, jak by nie patrzeć - efektowny:)Tu jest jedno standardowa klucie, a na drugim uszku i przekłucie płatka i helix - tadam:)Przekłucia same w sobie proste, delikatne, ale mają swój klimat. Standard, klasyczne porzekłucia i efekt jaki jest sami widzicie:))))
Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy:) Pozdrawiam Was gorąco i szybkiego gojenia się:*

Druga siostra i helix:)


Link 12.11.2007 :: 11:47 :: Komentuj (1)
Oto Kasia z jej nowym nabytkiem:)
Obie siostry były bardzo dzielne, zwłaszcza że każda z nich i była przekłuwana i widziała to jako osoba trzecia:)
Cieszę się że moja praca, sprawia tyle radości i zadowolenia innym. Poznaję dzięki niej wiele bardzo miłych i ciekawych ludzi:) Takich właśnie jak siostry. Oby takich ludzi było więcej.
Choć i czasami zdarzają się debile, z którymi rozmawiam na gg. To kończy się takim efektem, że nie chcę ich przekłuwać i już. Nie chcę łamać jakichś moich wewnętrznych barier - chcę żeby i za 30 lat piercing byl moją pasją, a nie przymusem do odpier.....
Dobra już przestaję smęcić:PEfekt bardzo ładny:))
Poza tym
też zawsze chciałam mieć siostrę, a nie mam. Dziewczyny, bądźcie jakie jesteście - bo można Wam waszej relacji i podejścia do życia pozazdrościć;))
Szybkiego zagojenia i mam nadzieję, do zobaczenia jeszcze kiedyś tam:)))

Język standard tongue - przekłucie pokazane i od góry i od dołu:)


Link 12.11.2007 :: 12:07 :: Komentuj (2)
Oto efekt po zagojeniu się języka Oli i wymianie kolczyka:) Przyszła ze swoją koleżanką i jej też przekłuwałyśmy, ale niestety zdjęcia Karoliny nie wyszły, no nic, jak jej się zagoi i przyjdzie na wymianę to zrobimy jeszcze raz zdjęcia:))A tutaj oto jest przekłucie języka od dołu, tak dla pokazania innym niedowiarkom, że są dwie metody przekłuwania języka i od góry i od dołu, ja przekłuwam od góry i jest prosto, bez naruszenia wędzidełka, ładnie itd:) Niestety tuż po przekłuciu takiego zdjęcia nie da się zrobić, ale po zagojeniu:)Dziękuję za zaufanie, za pozytywne nastawienie i to że wracacie:)
Cieszę się, że mogę poznawać takich ludzi jakich mam okazję poznać, to dla mnie bardzo ważne.
Dzięki temu moja praca, czyli piercing daje mi tak wiele przyjemności:)

BREW, czyli Standard Eyebrow


Link 12.11.2007 :: 21:58 :: Komentuj (1)
Miała na imię Karolina i przypominała mi taką jedną Olę N.:)) Nawet głos miała podobny.
No ale nie o tym powinnam pisać:P
Pryszła na przekłucie brwi, już półtora roku temu miała ją przekłutą, ale nastąpił efekt migracji i wyszedł. Teraz prekłułyśmy głębiej i nie wystąpi.Poza tym na nowo przekłute miejsca nie powinno używać się wody utlenionej, ani spirytusu salicylowego. Te środki powodują wysuszenie się skóry, które może doprowadzić właśnie efektu migracji.
Najlepszy jest octenisept, albo sól fizjologiczna.
Cieszyła się kiedy ode mnie wychodziła. Mam nadzieję że szybko się zagoi.
Pozdrawiam Cię Karolinko gorąco i... mam nadzieję, że impreza była udana;))

Sutek męski, czyli standard nipple


Link 12.11.2007 :: 22:34 :: Komentuj (0)
I przyjechał Mariusz na swojej "moto rakiecie" <lol> - zrobił prezent dla dziewczyny:))
Mam nadzieję, że jej się spodobał.
Oto prezent;))))Jest to standardowe kłucie gojące się w ok 2 miesiące. Założyliśmy kolczyk sztangę o dugości.12 mm i szerokości 1,2 mm. Kuleczki to trójki. Efekt jaki jest każdy widzi:) Mi się podoba.
Do tego typu przekłucia także powinno się używać octeniseptu, albo doli fizjologicznej do przemywania. Szybko znika opuchlizna i zaczerwienienie:))Przekłucie może i niezbyt przyjemne ale to zaledwie parę sekund, a estetyka tego przekłucia daje rewelacyjny efekt:)
Pozdrawiam i Mariusza i jego dziewczynę bardzo gorąco:) Szybkiego zagojenia się i ani mru mru o naszej tajemnicy;))

Helix, tragus, helix, anti helix


Link 12.11.2007 :: 23:16 :: Komentuj (2)
A oto moja jedna z bardziej ulubionych osóbek, które przekłuwam.
Usłyszałam dzisiaj od niej "nie zauważyłaś że zawsze u Ciebie jestem w okolicach 10 każdego miesiąca, tuż po wypłacie". I jak tu jej nie kochać:)))
Dzisiaj była wymiana kolczyków i kolejne przekłucie - czyli anti helix, tzw. sung.Na tym zdjęciu u góry jest helix i tragus.
A na tym zdjęciu poniżej helix i anti:))Mam nadzieję że wszystkie się szybciutko zagoją i będzie ładnie i pięknie, tak jak tragus. On to się zagoił najlepiej.
Ale kulek w kolczykach zamykanych kulką nienawidzę. W ogóle już tych kolczyków nie nawidzę, a dlaczego - to już Moniki i moja tajemnica;))

Kasia - tragus - no i cała reszta kolczyków


Link 12.11.2007 :: 23:33 :: Komentuj (1)
Przyszła dzisiaj z koleżanką Ewą i swoim chłopakiem Karolem:))
Miały tylko obie się kłuć a tu nagle ten płci przeciwnej wyszedł z większą ilością kolczyków:))
Ale zacznijmy od Kasi i jej nowego nabytku, czyli tragusa.Dziewczyna była bardzo dzielna.
Poza tym oni oboje są kochani:) Moja przyjaciółka wzięła aparat do pracy i ja biedna nie miałam czym zdjęć zrobić. Sami sobie zrobili i mi przysłali - dziękuję Wam bardzo. To bardzo miłe i ważne dla mnie. A jaka jakość zdjęć i na dodatek nie rozmazane:D Po prostu bomba:)
To szybkiego zagojenia się i ogromne uściski:))

Helix i standardowe kłucie płatka ucha + Karol


Link 12.11.2007 :: 23:54 :: Komentuj (2)
Zdjęcia lepsze niż robione przeze mnie, co nie?:))
Ewy zdjęć jeszcze nie dostałam, ale spokojnie poczekam. A oto Karol i jego dwa nowe nabytki:))
A tu zacytuję Karola:
"Możesz napisać w poście ze ja to sie praktycznie na miejscu zdecydowałem. tzn. w drodze jako osoba towarzysząca na jeden sie zdecydowałem a na miejscu to już sie dałem zmolestować" :D

ps. miały być trzy gdyby nie to że mi się kolczyki skończyły :PBardzo fajnie to wygląda, ekstrawagancko, choć z jeszcze jednym grotem w helixie i industrialem, jak to sobie upatrzyliśmy było by jeszcze lepiej:)) Tak, tak wiem moje zboczenie na punkcie uozdabiania kolczykami ciała:P
Pozdrawiam Was gorąco i szybkiego zagojenia:))
Dziękuję za wszystko.

Industrial black


Link 13.11.2007 :: 08:01 :: Komentuj (1)
Ewa i jej nowy czarny industrial:))
Podobno zakochała się w nim, a dla mnie to nic jak tylko powód do dumy .
Właśnie dostałam od niej zdjęcie, sama robiła. Bardzo charyzmatyczne i mające to "coś" zdjęcie.
Cieszę się że jesteście tacy pomocni - i jak nie miałam aparatu to zrobiliście sobie zdjęcia i przysłaliście mi - to bardzo miłe z Waszej strony - Dziękuję:*
 


Mam nadzieję że szybko się zagoi - i że jeszcze kiedyś się spotkamy, chociażby przy piwku:)
Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za 1,5 godziny spędzonej w doborowym towarzystwie;))

moda w piercingu na tragus'y :)


Link 15.11.2007 :: 22:28 :: Komentuj (0)
Ostatnio mam zawrót głowy z piercingiem, czasami aż nie mam czasu dla samej siebie, ale ja nie narzekam:) Uwielbiam robić to co robię i już:)Przekłucie bardzo szybko poszło, fakt faktem, samo uczucie w momencie przekłuwania nie jest przyjemne,  jest to uczucie rozchodzenia się chrząstki, ale za to zazwyczaj bardzo ładnie i szybko się goi.
Jesienną porą przez to przekłucie ucho jest narażone w większym stopniu na przewianie, ale i z tym można sobie poradzić (np. domowym babcinym sposobem włożyć wacik nasączony amolem do ucha:) )Co jeszcze dodać? Przemywać octeniseptem, albo solą fizjologiczną i można też smarować tribioticem max 3 x dziennie przez max 5 do 7 dni.
Cieszę się że byłaś taka dzielna w momencie przekłucia - pozdrawiam gorągo i życzę szybkiego zagojenia się:)))

Eyebrow - brew - kolczyk - piercing


Link 15.11.2007 :: 22:37 :: Komentuj (2)
Dzisiaj przekłuwałam chłopaka, który kiedyś robił karierę w przemyśle muzycznym i był bardzo znany:)) nawet miałam okazję obejrzeć jego teledysk na internecie.
Ale chyba nie o tym miałam pisać:)
Oto jego nowy nabytek - kolczyk w brwi:)Jesteście w stanie zgadnąć po oczach kto to?:)
Ja akurat takiej muzyki nie znam i nie słucham, ale można mu historii pozazdrościć. Będzie miał co opowiadać wnukom. Kiedyś grał w zespole dance "dbomb".
Mam nadzieję że podoba u się nowy nabytek:)Powiedział że jest samokrytydczny wobec swoich upodobań i rzeczy które sobi dla siebie, a kolczyk mu się podobał. Więc chyba powinnam być z siebie dumna;))
A tak poza tym to szybkiego zagojenia się i dużo uśmiechu:)

moda na tragus'y ciąg dalszy:))


Link 15.11.2007 :: 22:39 :: Komentuj (0)
I kolejny tragus, przekłuwany dzisiaj:) o miłe że ludzie mi ufają i mimo tego że jeszcze nie dorobiłam się studio to przychodzicie do mnie:))
A właśnie ZNACIE MOŻE KOGOŚ KTO UMIE NAPISAĆ BIZNES PLAN??!!??!!
Chciałabym otworzyć swoje studio i dostać dofinansowanie z UE, ale póki co to zacięłam się na 4tej stronie i z ekonomii nigdy nie byłam orłem... Więc chętnie przyjmę pomoc dobrego człowieka:D
A tu ten tragus bo rzeczywiście za bardzo zbiegam z tematu.Dziewczyna była bardzo dzielna:)) Choć troszkę bolało.
Mam nadzieję że szybko się zagoi, i że będziesz bardzo zadowolona z kolczyka. Pozdrawiam gorągo:) I dużo uśmiechu:D

horizontal w dłoni


Link 15.11.2007 :: 23:15 :: Komentuj (13)
Dzisiaj Magdzie przekłuwałam dwa miejsca - jednak niestety zdjęcia powierzchniowego kłucia w karku nie wyszły, mam nadzieję, że w tygodniu zamieszczę nowe.
A oto drugi kolczyk:) To powierzchniowe przekłucie poszło na pierwszy rzut. Założony kolczyk to surfacebar.

Przekłucie bardzo szybkie i niebolesne:) Na początek ramiona kolczyka są jak zawsze dłuższe z powodu możliwości wystąpienia opuchlizny (która tu się szybko pojawiła). Jednak po zagojeniu zmienimy na krótszy:)Efektownie, oryginalnie, ładnie:)))
Najlepiej używać octeniseptu do zagojenia się, jednak także można użyć soli fizjologicznej. Odradzam spirytus salicylowy i wodę utlenioną. Te środki powodują wysuszenie skóry co za tym idzie efekt migracji. A na tym nam nie zależy;)Czyż nie pięknie?:))
Jak dla mnie bomba - i to jeszcze biedulka dwa na raz musiała przeżyć... Ale dałaś radę - jestem z Ciebie bardzo dumna, a ze zmęczenia jakoś sam dziwnie jęzorek mi się mieszał:P
Do szybkiego zobaczenia i oczywiście zagojenia:) Przekłucia będą pod stałą kontrolą, obiecuję!!:D
Pozdrawiam gorąco i ukłony podziwu dla ukochanego, który nie zemdlał;))))

Industrial


Link 16.11.2007 :: 20:08 :: Komentuj (0)
I kolejne przekłucie - tym razem industrial:)
Przekłucie szybkie i bezbolesne:) Ładnie poszło sztanga to 32 mm, o średnicy 1,6mm.Patrycja będzie musiała zaklejać uszko na treningi. Żeby nie zostało naderwane by jakiejś bójce;)) Z tego co pamiętam to chyba teakwono (czy coś z tych sztuk walki):PEfekt jest ok, jednak jeszcze do końca opuchlizna nie zeszła - długo się goją industriale (ok 2 miesiące)
Mam nadzieję że najbardziej zainteresowana jest zadowolona;)
Pozdrawiam ciepło, a.

Eyebrow piercing black


Link 17.11.2007 :: 13:14 :: Komentuj (2)
A miałam dzisiaj mieć dzień tylko dla mnie, filmów, książek, jakichś tam gie na kompie (czyt. albo tomb raider 4, albo half life 3 - to co że nie umiem grać w gry, ale za to jaka frajda z tego:P)
Wczopraj miałam kiepski dzień i pokłuciłam się z moim znajomym, który podszkalał mnie w piercingu. Dzisiaj miał być dzień wyluzowania, bo powoli zaczynam stawać się pracoholiczką i co? I przyszedł Michał i wyszedł z kolczykiem, jak widać na załączonym niżej zdjęciu:)Cieszę się, że przyjeżdżają do mnie ludzie nawet z oddalonych miast, żeby się przekłuć.
Przekłucie było bezbolesne,, szybkie - przeprowadzone w miłej atmosferze. Lubię tak pracować. A właśnie może zna ktoś kogoś kto umie szkolić skaryfikacji? Może będę miała kolejną pasję:)
Poza tym pozdrowienia dla M. i miłego powrotu do Danii:)
Chciałabym żeby kiedyś w Polsce jak tam, gdy jest temp. ok 2 stopni na + było czyste powietrze...

Standard nostril - nosek Vanessy


Link 19.11.2007 :: 14:02 :: Komentuj (1)
Vanessa przyszła z mamą, na przekłucie nosa:)
Osób niepełnoletnich nie przekłuwam bez pisemnej zgody rodzica!
Troszkę ją bolało, ale była dzielna i oto efekt końcowy "męczarni";))
Ostatnio chyba troszkę się przepracowuję, jak np. wczoraj. Od 14 dokręcałam dready do 20, a jak doszłam do domu, to przyszły Panie na przekłucie noska:)
Kolczyk bardzo delikatny i ładny, mam tylko nadzieję, że dziewczyna nie będzie miała problemów w szkole przez to. A niestety w Polsce szkolnictwo jest nie dość że na coraz niższym poziomie, to jeszcze nie do przeskoczenia. Ale trzymam kciuki i wierzę, że będzie dobrze:))Szybkiego zagojenia się życzę i dużo radości z kolczyka:))
ps. Też chciałabym mieć taką mamę...
Pozdrawiam ciepło,
ania.

Język standard tongue


Link 22.11.2007 :: 15:57 :: Komentuj (0)
Wiem, wiem, dawno nie dodawałam zdjęć, ale to tylko przez to że ja nawet na to nie mam czasu, mam nadzieję że szybko nadrobię:)
To zaczynamy od mody na języki.Chłopak jest ratownikiem medycznym i usłyszałam komplement "o, profesjonalnie zdejmujesz rękawiczki" hehe tuż po przekłuciu. No i mieliśmy mały problem z lękiem przed narzędziami do piercingu - to był jeden z trudniejszych klientów ale udało się i mam nadzieję, żer jest zadowolony:))
Ciepłe pozdrowienia i życzenia szybkiego zagojenia się;))

Kolejny język z serii "moda na standard tongue"


Link 22.11.2007 :: 16:06 :: Komentuj (2)
Mira kupiła przekłucie u mnie na allegro:)
Wcześniej już miała przekłuwany język, u kogoś innego, niestety niezbyt udolnie. Mam nadzieję, że teraz jej się podoba i szybko się zagoi:)Wyszla zadowolona:) Mam nadzieję, że wszystko jest ok.
Pozdrawiam gorąco i dziękuję za zaufanie:)
ps. cieszę się że dfzięki mojej pracy mogę poznawać ciekawych ludzi.

I kolejny język - standard tongue


Link 22.11.2007 :: 16:19 :: Komentuj (1)
Tamten dzień był po prostu dniem języków, heh. Miały być 4 ale były trzy, bo jedna dziewczyna nogę skręciła. I dla niej życzenia szybkiego powrotu do zdrowia;))
A oto jęzorek nr 3.No tak, znowu poniosło mnie bawienie programem do obróbki zdjęć, top może teraz bardziej realistyczne zdjęcie?:))  Ten jęzorek też był poprawiany. Ale mam nadzieję, że po tym przekłuciu będzie dobrze, a raczej jestem tego pewna:)Dla alergików, (jak dla niej), proponuję tylko i wyłącznie tytan. Posiada on wręcz znikomą ilość niklu, czyli jedynego alergenu kontaktowego. To tak dla pewności szybkiego i sprawnego zagojenia się.
Prosto, szybko, sprawnie i bezproblemowo:)
To nic tylko zagojenia życzyć:)
Moc buziaków i trzymaj się.

standard eyebrow i śliczne oczko:)


Link 22.11.2007 :: 18:59 :: Komentuj (1)
Jednak czarny tytan robi swoje, kiedy ktoś ma ciemną tęczówkę. Efekt bardzo ładny:)
Karolina już kiedyś u mnie przekłuwała język - to miło jest mieć stałych klientów, którzy wracają. Są zadowoleni i mówią że nadal będą wracać...Tak, tak, piercing uzależnia, to prawie jak z tatuażami:)) Ale jeszcze nie znam nikogo kto by tego żałował, z piercingiem jest o tyle lepiej, że zdejmiesz, i po jakimś czasie się zagoi, a z tatuażem?... Tak więc zapraszam na piercing;))Piękne i tajemnicze oczka:))
Miejmy nadzieję że szanowny pan Krzysztof zaakceptuje... ps. Pozdrowienia dla ukochanego:D
A tak poza tym mam nadzieję, że do szybkiego zobaczenia i dziękuję za to że jesteście:)) (no tak jesteście, bo... - patrz wpis wyżej;))

Anti Helix - SUNG


Link 22.11.2007 :: 19:14 :: Komentuj (11)
I Marta, przyjaciółka panny K. ze zdjęć niżej:) Obie wyszły z nowymi nabytkami, jednak ten jest bardziej oryginalny.
Tzw. sung, jednak, zamiast standardowej (np. podkówki) to tego typu przekłucia użyłyśmy banana kameleona. Efekt rewelacyjny, kolczyk mieni się róznymi kolorami, w zależności jak Marta ruszy głową:)W ogóle obie przyszły z nastawieniem "my nie wiemy czego chcemy, więc rób z nami co chcesz" ale w końcu to nie moje cialo:P
Po długim czasie rozmów o piercingu i i wybieraniu kolczyków, tadam:D To jest to co Ania lubi najbardziej, być dumna z wykonanego przekłucia;))A i zapomniałam, że miałam dopisać - Marta jest wolna:D
Jeszcze mnie za to kopnie w d... ale co mi tam:)
Dziękuję Wam dziewczyny że jesteście, że fajnie się z Wami rozmawia i już.
Trzymajcie się;)