Język - standard tongue


Link 02.12.2007 :: 13:46 :: Komentuj (13)
Tak wiem dawno nie pisałam, ale to była wina zgubionego czytnika karty do aparatu, na szczęście wreszcie znalazłam (był za stolikiem do komputera:D). No ale nic, nadrabiamy zdjęcia przekłuć.

Przyszła bardzo miła para - oboje na język:) Sympatyczni ludzie. Dawno tak miło czasu nie spędziłam jak z nimi. Cieszę się że już wszystko w porządku - oto język Madzi.Kolczyk, z bardzo ładną i delikatną cyrkonią:) Prawda?
Przekłucia oba poszły bardzo sprawnie, bezboleśnie i szybko. Niedługo się spotkamy na wymianie kolczyka:)Język mam bardzo dobrą zdolność regeneracji i szybko się goi. Mało boleśnie, choć czasami może "przeszkadzać" przez ok. 3 dni, do momentu zejścia opuchlizny. A my z madzią mamy nasz mnały sekret o który nic nie powiemy:P
Gorące pozdrowienia dla Was;))

Kolejny język z serii "moda na standard tongue"


Link 02.12.2007 :: 13:52 :: Komentuj (0)
Mateusz, który przyjdzie na wymianę ze swoim nowym nabytkiem:) Już widziałam zdjęcia tego kolczyka i szczerze mówiąc urzekł mnie bardzo:D
A póki co, zdjęcia z kolczykiem tuż po przekłuciu. Na początek założyliśmy kolczyk długości 19 mm, żeby nie uwierały kulki w czasie trwania opuchlizny ale zmienimy na 16 mm już niedługo:)Prosto, pomiędzy mięśniami języka - efektywne, ale będzie jeszcze bardziej niedługo:)))Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy, nie koniecznie na przekłuwaniu;))
Pozdrawiam Was gorąco i dużo uśmiechu na twarzy życzę;)
ania.

Standard tongue i trochę fantazji:)


Link 02.12.2007 :: 13:56 :: Komentuj (3)
No to jeszcze raz, tak, żeby bardziej kolorową zrobić tą stronę:)Magda i Mateusz.

Brew i warga


Link 02.12.2007 :: 14:01 :: Komentuj (1)
Przyszedł, i mimo że mówił, że te kolczyki będzie mial tylko przez miesiąc, jakoś mu nie moge uwierzyć:) Za bardzo pasują;)))
"Przyszedłam się przekłuć, bo przegrałem zakład" ale jaki to już nie powiedział, bezczelny, nooo;)
Efektownie:) Mam nadzieję tylko, że dziewczyna nie złościła się za bardzo;)

Industrial piercing


Link 02.12.2007 :: 14:16 :: Komentuj (1)
I co tu dużo mówić:) Ciekawy, miły zabawny i pełen poczucia humoru chłopak:)
Pozazdrościć, tego, że spełnia swoje pasje i marzenia...
No ale ja tu się zamyśliłam a o industrialu miałam pisać. Bolało go trochę mimo znieczulenia, z resztą dopiero po przekłuciu powiedział, że znieczulenia nie za bardzo na niego działają i zrobiło mi się przykro, bo nie chciałam, żeby tak było. Ale efekt zadowalający, mimo odrobiny bólu:)Dziękuję za zdjęcia:))
(bo mi wtedy baterie w aparacie wysiadły:P).
I mam nadzieję, że szybko się zagoi. Choć już teraz pobolewa tylko przy dotykaniu, jak sam mówił. Ale czy to moja wina że pchasz łapy gdzie nie trzeba?:PMam nadzieję, że do zobaczenia niedługo:)
I uśmiechaj się częściej, i spełniaj marzenia, i... i... i...
Z resztą Twojego podejścia do życia wielu mogłoby Ci pozazdrościć.

Brew - eyebrow


Link 02.12.2007 :: 14:22 :: Komentuj (0)
Normalne standardowe kłucie, szybkie i bezbolesne:)
Niżej wstawiłam jego zdjęcie z dwoma kolczykami, jednak rozdzielę je, żebyście mogli przyjrzeć im się z bliska.Oto oczko z
kolczykiem w brwi:) Kłucie na 10mm pod powierzchnią skóry. Ostatnio jak się widzieliśmy było wszystko ok i ładnie się goiło:))
Pozdrawiam:)

Warga labret


Link 02.12.2007 :: 14:27 :: Komentuj (0)
Kuleczka była na początku, ale teraz wymieniliśmy na grota:) Grot bardziej wyrazisty jest - ale czasami kuje przy bliskim kontakcie - wiem toi z autopsji;))
Pierwsze zdjęcie z kuleczką:Drugie z grotem:Bardzo fajnie mi się z Wami rozmawiało.. mam nadzieję że kiedyś zdradzicie mi co to był za zakład:P
(a z "Wami" bo następnego dnia przyszedł z kolegą):P

Piercing i brew kolegi:P


Link 02.12.2007 :: 14:34 :: Komentuj (2)
Chwilka rozmowy na gg: "To ja dzisiaj przyjdę" No i przyszli jeszcze raz:) Pewnie już dawno bym zapomniała o tym ich zakładzie gdyby nie to ze przychodzą:P Ale jeszcze nie zdradzili sekretu, a przy drugim przekłuciu zarzekał że powie, foch - no ale teraz zdjęcie kolegi, o!Z resztą zdjęcia wyszły pierwsza klasa... Mi się bardzo podobają, te oczka:)))To chyba wszystklo, mam nadzieję, że szybko się zagoją i będzie ładny efekt, z resztą już jest:)
Czekam na kontakt od Was;)
Pozdrawiam,
ania,

Język, czyli standard tongue:)


Link 03.12.2007 :: 10:14 :: Komentuj (1)
Marta przekłuła sobie język ok. miesiąca temu, aż tu nagle przychodzi ze swoim chłopakiem i on wychodzi z nowym nabytkiem:)) Był bardzo dzielny, co nie zmienia faktu, że Marta była troszkę bardziej:P
A oto kolejny jęzorek, do zdjęć typu "moda na kolczyk w języku"Strasznie spinał język przy przekłuciu i co chwilę chciał mi jęzorkiem uciekać, ale na stanowisku była panna M., bardziej opanowana i stanowcza, i to chyba dzięki niej tak sprawnie nam poszło. Ludzie igły nie trzeba się bać, kiedy jest w moich rękach:)Samo przekłucie i założenie kolczyka trwa niecałą minutę, ale rozmowa przed i po nie wyjdzie inaczej jak 30 minut.:))
ps. Jesteście pozytywni i mając 60 lat też bądźcie tacy:)
Pozdrawiam.

Nosek, czyli standard nostril:))


Link 03.12.2007 :: 10:25 :: Komentuj (0)
Patrycja już kiedyś była u mnie na przekłuciu języka i jej siostra była na kłuciu pępka, a teraz jeszcze nosek:) Cieszę się że są ludzie, którzy mi ufają i wracają:)
Na zdjęciu troszkę rozmazany makijaż, niestety nos jest bardzo
unerwionym miejscem i mimo tego że samo przekłucie nie boli, to łzy i
tak polecą, nie znam osoby, która by tak nie miała... z resztą ja sama płakałam
jak sobie nos przekłuwałam:)
Mam nadzieję, że szybko się zagoi nosek:) Choć z tym przekłuciem nie ma problemów właściwie.
No nic - pozdrowienia dla uroczej córeczki i męża;)
Standard eyebrow, czyli brew i Pani R:)


Link 03.12.2007 :: 10:32 :: Komentuj (0)
Przyszły sobie Panie dwie i nic więcej nie powiem:)
No dobra, dopiszę jeszcze że były bardzo wybredne w doborze kolczyków, ja tam myślałam że wysiądę. I mimo tego że w domu mam prawie 200 kolczyków to i tak, żaden nie odpowiadał i musiałam załatwiać inne niż mam:)
Ale na końcu było tak jak chciały:)Pewnie zadajecie sobie pytanie a czym się różni ten kolczyk od innych, a różni się - kuleczki mają średnicę mniejszą o 1 mm., jak standardowy kolczyk:)
A tu troszkę poniosło mnie z programem do obróbki zdjęć, ale to nie moja wina, to wina tego, że zdjęcie zamazane było, nooo.Efektowne, co nie?:)
Gorące pozdrowienia, i do zobaczenia gdzieś indziej niż na fotelu tortur;))

Karolina, kolczyk w wardze i yyy... dobre poczucie humoru:D


Link 03.12.2007 :: 10:46 :: Komentuj (1)
Zaczęło się od rozmowy na GG, potem się okazało, że świat jest mały. Bo mimo tego, że nie jesteśmy z Wrocławia, tylko tu od niedawna mieszkamy, mamy wspólnych znajomych:)
"A bo idę w poniedziałek się przekłuć, do takiej jednej ani"
"Tej z ul. Niemcewicza?"
nic dodać nic ująć.Kolczyk wygląda bardzo ładnie i efektownie, ale jest trochę za duży, niestety na początek zakłada się większy, w razie opuchlizny,m jaka może wyniknąć po przekłuciu. ale spokojnie jeszcze 2 tygodnie i zmienimy na inny:))
ps. i kolejne obrobione zdjęcie, i znowu z winy mojej nieumiejętności robienia zdjęć, po prostu brak talentu fotograficznego, ale i tak wyszło pięknie:))Jak to już niżej napisałam:) Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy:)
Ogromne pozdrowienia i dużo uśmiechu...
ps. i więcej czasu wolnego;)

piercing septum - kolczyk w przegrodzie nosowej


Link 03.12.2007 :: 11:05 :: Komentuj (4)
Takich ludzi to poproszę setki, miliony, miliardy:D
Przekłucie szybkie, lekko odczuwalne, ale jak jest w doborowej atmosferze to i o nieprzyjemnym uczuciu w trakcie przekłucia szybko się zapomina?:)
Oto Septum Daniela:)Hehe,
Mam ciekawą pracę, którą na dodatek kocham, poznaję ludzi takich jak
np. Daniel, inteligentnych, z poczuciem humoru:) (choć zdarzają się bardziej wynaturzone wyjątki też, ale na
szczęście rzadko :P)
Tak gdybym jeszcze mogła jak najszybciej to studio otworzyć?....
Nie wiem co powinnam opisać o tym przekłuciu?
Że zagramy w "warhammer'a"??:D
Szybkie, małobolesne, raczej nieprzyjemne i bardzo efektowne:)Do szybkiego zobaczenia:)))
ps. Fajnie, że wszedłeś na allegro i kupiłeś sobie to przekłucie, na mojej aukcji:)
No już nie słodzę,
pozdrawiam;)

Tragus - profesjonalny i tani piercing - Wrocław:)


Link 19.12.2007 :: 19:40 :: Komentuj (2)
I kolejne przekłucie tragusa, dziewczyna była bardzo zadowolona. Cieszę się jak ludzie ode mnie wychodzą zadowoleni z nowymi przekłuciami.
Szybko, sprawnie i bezboleśnie - to lubię:)Wiem, wiem - dawno nie wrzucałam zdjęć, ale to była wina i tego że aparat miałam niepełnosprawny, to raz, a dwa to, to że nie miałam czasu - zabiegana między dwoma uczelniami, przekłuciami i jeszcze takimi sobie jeszcze innymi sprawami:)
Ale mam nadzieję, że dzisiaj uda mi się choć po części nadrobić zaległości - a sporo się ich narobiło:)
Mam nadzieję, że już się zagoiło i nie robi większych problemów:) Choć zimą uszy po przekłuciu narażone są na zawianie ichb, dlatego też proszę po przekłuciach - uważać:)

rook - piercing Wrocław:)))


Link 19.12.2007 :: 19:53 :: Komentuj (0)
U tej dziewczyny kułyśmy dwa razy uszka i oba - nie omieszkam się pochwalić - fantastycznie wyszły:)
Oto rook z kolczykiem tylu kameleon.
Szybko - sprawnie - bezboleśnie:)
I tak najbardziej nie lubię kulek dokręcać:P


mam nadzieję, że jest tak samo zadowolona jak ja z obu przekłuć jakie wykonałyśmy, choć to drugie jest znacznie bardziej oryginalne, ale o tym w następnym wpisie:)Prawie każdego rodzaju przekłucie najlepiej przemywać octenisepnem, jednak jeżeli nie ma takowej możliwości (np. finansowej, albo deficytu w aptece, co często się zdarza) to można używać i soli fizjologicznej i tribioticu do szybkiego zagojenia się nowego przekłucia. I oczywiście zimową porą trzeba uważać na to aby ucha nie zawiać:)
ps. Pozdrowienia gorące i oczywiście do szybkiego zagojenia się:)

kolejny piercing - surface - ucho - Wrocław


Link 19.12.2007 :: 20:03 :: Komentuj (1)
Na to przekłucie chyba jeszcze nazwy nie ma, ale co jak co - prezentuje się pierwsza klasa:))
No dobra może tutaj lekko włosy przeszkadzałą, ale to już nie moja wina:PDziewczyna sama sobie upatrzyła takie przekłucie:)
A że jej ucho było odpowiedniej budowy do tego typu przekłucia - to czemu nie i oto efekt końcowy.
Teraz zdjęcie pędzie w sepii, ale to tylko dlatego że tak włosy nie przeszkadzają:) żebyście mogli przyjżeć się przekłuciu dokładniej;)Jednak zdjęcia nie oddają takiego uroku mkolczyka jak możewy widzieć to na własne oczy na żywo, ale dobra już nie marudzę;)
Mam nadzieję że szybko się zagoi i że jeszcze się spotkamy na niejednym niestandardowym kłuciu:)
Pozdrawiam.

Pępek i delfinek - piercing:))))


Link 19.12.2007 :: 20:13 :: Komentuj (1)
Oto osoba która porwała mnie za serducho swoją otwartością, szczerością, olbrzymim pozytywem jeśli chodzi o nastawienie do całego świata i siebie:)
Podziwiam ją za to! Spełniaj marzenia i do celu - może nie po trupach, ale jednak:))I jej wolny od pracy, udany dzień:))
Najpierw tipsy poszła zrobić i troszeczkę widać na zdjęciu, jakiej są jakości:)) ale ps to nie ja robiłam tipsy! Tak dla wyjaśnienia innym:) Później udana wizyta u dentysty, a na końcu udana ja i trzy kolczyki:))
A tak się bałaś że będzie bolało i nbie dość że nic nie bolało, to za to jaki efekt:)Tak, wiem, wiem nie mam talentu do robienia zdjęć, ale i tak ładnie wyszły, prawda?...
Z resztą ten delfin - mmm śliczny;)
Oto pierwsze przekłucie, teraz pora na następne:))

standard tongue, piercing, język, Wrocław:)))


Link 19.12.2007 :: 20:19 :: Komentuj (2)
I kolejne przekłucie, język:)Podziwiam:) Jedna z nielicznych osób, która machała jęzorkiem od razu po przekłuciu, a nawet 3 godzinki po z taką samą werwą:)Nie dość że biedulce zrobiłam z 30 zdjęć to i tak wszystkie zamazane wyszły - te dwa jako jedyne są prawie niezamazane, ale ładnie, prawda;>?

Nos - standard nostril - piercing


Link 19.12.2007 :: 20:25 :: Komentuj (1)
Ze zdjęciami nosa to w ogóle najgorzej było, więc mimo ttego, że to delfinek, to pewnie nawet byściue nię nie domyślili, bez mojej podpowiedzi:P
Ale na żywo wygląda znacznie lepiej:))Niestety innych zdjęć nie wrzucę, bo najnormalniej w świecie - nie wyszły.
Co jak co, podziwiam osobą, która pomimo lęku przed igłami daje się kłuć 3 razy - z wymiernym efektem oczywiście ( słodząc sobie).
Heh, mam nadzieję, że kiedyś zaśpiewamy razem w Guinessie:)
Pozdrawiam gorąco i do zobaczenia niebawem:))

Surface on the brest - między piersiami:))


Link 19.12.2007 :: 20:40 :: Komentuj (5)
Taki sobie mały surfacebar między piersiami. I to jeszcze u kogo:D
Taka kochana Monika, z którą to już od paru miesięcy mamy problem z wyjściem gdzieś na piwo - to się kolczyk goi, to praca, uczelnie, to zsię kolczyk nowy pojawia i tak na okrągło, ale dość marudzenia od rzeczy:)Lubię to przekłucie:)Całe trzy zdjęcia zrobiłam zrobić zanim aparat mi się rozładował, więc niestety wrzucam lekko zamazane.
Kolczyk goi się dobrze, nie pobolewa:)
Na przekłucia typu surface - najlepszy jest octenisept.
Heh, nie wiem co powinnam jeszcze powiedzieć... poza tym że do zobaczenia w piątek:*

Twister - warga z boku - piercing:))


Link 19.12.2007 :: 21:00 :: Komentuj (3)
Warga,, twister z boku, z grotami, niestety po przekłuciu warga troszkę puchnie, ale tu prawie tego nie widać, a efekt bardzo fajny:))
Z resztą zdjęcia jakie piękne:D ani nie zamazane, ani nic -Przekłucie było szybkie i bezbolesne, w bardzo miłej atmosferze:) Mam nadzieję że już się podgoiło i nie ma opuchlizny, i że jest efekt jaki powinien być, choć i tu wygląda już super:)A tu same usta:)
Gorące pozdrowienia i mam nadzieję, jeszcze kiedyś do zobacenia;)
Pozdrawiam ciepło:)

Moda na piercing w języku -czyli standard tongue:)


Link 19.12.2007 :: 21:06 :: Komentuj (2)
Dużo osób przychodzi przekłuwać jęzorki:) To jest wg. mnie najbardziej popularne miejsce, ostatnio kolejna osoba z ratownictwa medycznego przekłuwała dobie jęzorek:) A oto ona.Hehe, zdjęcie Monika robiła, ja gdzieś tam z tyłu sprzątam:) Ale widać że inna jakość zdjęć niż te moje:P
A oto zdjęcie od dołu, tak dla pokazania jak kolczyk wygląda nie tylko u góry:)
Po prostu rzadko osoby tuż po przekłuciu są w stanie wywijać tak językiem - żeby zrobić takie zdjęcie.Ciekawy widok:)
Mam nadzieję, że już jest kolczyk wygojony i nie sprawia żadnych kłopotów;))
Pozdrawiam gorąco - ania:)

Standardtongue czyli, język Misi:))


Link 21.12.2007 :: 20:21 :: Komentuj (0)
Bardzo pozytywna dziewczyna. Przyszła i prawie pierwsze co powiedziała, to to że znajomi stwierdzili, że będzie sobie robiła kolczyk "na stare lata". No to foch, bo nie jest stara;)
Poza tym znam i starsze osoby (nawet po 50-tce) które przekłuwałam, więc brawo dla nich i wszystkich innych, którzy robią coś dla siebie, a nie - nie zrobią, bo "co inni powiedzą"No tak, zdjęcie robione 8go grudnia, a ja dopiero teraz wrzucam... przepraszam <wsydniś> ale jak zawsze mam mało czasu i ciągle, i wciąż zabiegana jestem. Z resztą już nadrobiłam i wrzuciłam:))
Gorące pozdrowienia dla Misi i bardzo się cieszę że ładnie się zagoiło:))
ps.Wesołych świąt;))

BREW, czyli Standard Eyebrow Piercing


Link 21.12.2007 :: 21:24 :: Komentuj (0)
Dzisiaj była wymiana na krótszy, ale niestety wcześniej nie zrobiłam mu zdjęcia z tego względu, że mój aparat nie nadawał się do użytku:) Natomiast teraz się nadaje i oto efekt:Zdjęcie pierwsza klasa, co za tym idzie, to nie ja je robiłam <lol2>
Brew zagoiła się perfekcyjnie i szybko, po niecałym miesiącu mogłam wymienić kolczyk z czystym sumieniem.Jak wcześniej napisałam, przekłucie szybkie, bezbolesne, i co najważniejsze - rewelacyjnie się zagoiło:))))
Pozdrawiam gorąco i dużej ilości prezentów pod choinką<lol>
ps. Ja to bym chciała zestaw 16 par szczypiec, ale to kosztuje tyle że yyy... albo własny autoklaw, ale tu z kasą jeszcze gorzej<lol2> więc jak jakiś święty mikołaj przeczyta to, to ładnie proszę:D
Dość żartów:)
<papapa>

Standardtongue czyli, język panny M:))


Link 21.12.2007 :: 21:33 :: Komentuj (4)
Dostałam te zdjęcia wczoraj i nie mogę się powstrzymać przed komentarzem:))
Ja nigdy takiego bym nie z zrobiła:)
A przekłucie po prostu rewelacja:DOczywiście, szybko sprawnie - bezboleśnie - i ta dziewczyna nie jest ratownikiem medycznym <lol>Dokładnie wycentralizowany kolczyk, ładne białe zęby, śliczny uśmiech - łączą się w całość uwidocznioną na zdjęciu, po prostu bomba:D
Gorące pozdrowienia i multum szczerego i szerokiego uśmiechu:D
noi poza tym wesołych świąt;))))

Pępek piercing - Standard Navel - Wrocław:)


Link 23.12.2007 :: 11:37 :: Komentuj (0)
Przekłucie szybkie, bezbolesne:)
Najbardziej mnie rozbrajają teksty po przekłuciu "ale przecież nie bolało":D
Nie wiem dlaczego ludzie nastawiają się na to, że będzie bolało, skoro mówię że nie będzie:PTak wiem - pewnie parę osób zapyta się ale dlaczego ten kolczyk jest za długi? Po pierwsze aby nie dopuścić do ucisku opuchniętej skóry przy za krótkim kolczyku, a po drugie dziewczyna była bardzo szczupła, a nie chciałam chwytać też zbyt dużej ilości skóry:)) Z resztą jak dla mnie przekłucie trwało szybko i przyjemnie, no poza tą ślizgającą się kulką:PDo szybkiego zagojenia się i wymienienia na jakiś piękny kolczyk:))
Pozdrawiam gorąco i......
Wesołych Świąt;))

Język - standard tongue i osoba nieletnia


Link 23.12.2007 :: 11:47 :: Komentuj (1)
Wczoraj przekłuwałam 13-sto letnią dziewczynkę.
Zaznaczam - przekłuwam nieletnich tylko za zgodą pisemną opiekuna prawnego!
A nawet jeszcze lepiej jakby przyjść z rodzicem. Tak jak wczoraj Angela:) Przyszła z mamą, mama podpisała zgpodę na wykonanie zabiegu piercingu języka Angeli i już:) Oto efekt końcowy:Hehe, była bardziej dzielna niż nie jeden facet i za topodziw:))
Pozdrawiam serdecznie i ......
Wesołych Świąt życzę dla Was i całej rodziny:)

Piercing języka Remika, czyli standard tongue:)


Link 23.12.2007 :: 22:23 :: Komentuj (0)
Ten człowiek to takie małe marzenie każdego piercera... i człowieka który chce mieć przyjaciela.
Dzisiaj przekłułam mu jęzorek, co wyglądało tak: przyszedł -"Ja nie wiem czy chcę, boję się"... "Monika namów mnie"... Monika: "Namawiam Cię" No i się stało, oto nowy nabytek Remika:))Tak z dodatkiem brody, którą już przekłutą ma od dawna:))
Fantastyczne zdjęcie, ale to nie wszystko co posiada ten człowiek w sobie, tak więc kolejne trzy wpisy będą o nim, naszej znajomości i jego kolczykach:))

Brew a'la FRemik - czyli standard eyebrow x2:)


Link 23.12.2007 :: 22:29 :: Komentuj (2)
No i kolejne przekłucia Remika i jego przygody z piercingiem, czyż ten mężczyzna nie jest przystojny?;>
Tak, tak wiem, z początku tylko części jego ciała wyświetlam, ale spokojnie niedługo będzie ofekt końcowy, a póki co podwójne kłucie brwi.Tak, tak kolczyki trochę za długie, ale nawet nie zdajecie sobie sprawy jak trudno przetłumaczyć coś facetowi... Sama nie wiem od kiedy on ma przekłutą brodę, a dopiero dzisiaj wymieniliśmy kolczyk na krótszy. Pewnie te kolczyki z brwi też zamienimy za jakieś 2 miesiące (w domyśle za pół roku:P).

Helix'y w uchu Remika (x4), ps. genialny efekt::D


Link 23.12.2007 :: 22:53 :: Komentuj (2)
Oj nad tymi kłuciami troszkę się pomęczyliśmy, no i nie do końca jeszcze jest zagojone, ale to całkiem normalne, kuliśmy te helix'y niecały miesiąc temu, ale co jak co, jestem dumna z naszego wspólnego wysiłku:D Efekt jaki jest sami widzicie:Widać, tu wszystkie cztery, a i po raz pierwszy mi takie zdjęcie wyszło:D
I na dodatek jakie wyraziste!!
Uwaga, chwalę się - oto zdjęcie mojej roboty:))Nie wiem co jeszcze dodać...
Remik jest kochany:))))))))))))
No i to że znamy się wcześniej niż kułam go po raz pierwszy:))

(warto mieć kogoś takiego i móc z nim czasem wyjść na piwko;)Poprzednie