Dwa powierzchniowe i przecudna kobieta:D


Link 03.07.2008 :: 16:26 :: Komentuj (7)
Aniu, Aniu:*
Dziękuję a zdjęcie, mam nadzieję, że szybko się wygoi, ale jak cokolwiek będzie się działo, wal jak w dym. Najważniejsze jest bezpieczne gojenie.
Przekłucia były szybkie, choć Ania z 2 godziny siedziała, o ile nie dłużej;)
Oto Panna Anna z Bydgoszczy.Tego typu przekłucia bardzo powoli się goją. Więc jeżeli będzie coś nie tak, to wymienimy na micro dermale;)) ale póki co niech się goi, czas pokaże:*
Szybkiego wygojenia i dużo uśmiechu życzę.
PS. do zobaczenia niedługo:D

Ucho Doroty, czyli trochę inaczej indu:)


Link 03.07.2008 :: 17:49 :: Komentuj (5)
Przekłucie było szybkie i przyjemne, fakt faktem nigdy więcej nie zaufam klientce/klientowi pod względem ich wiedzy na temat długości kolców:P
ale ciiiiiiiiii
Poza tym piękne przekłucie prawda:)Muszę Wam się pochwalić, że przede mną jeszcze 4 egzaminy, mam już dość nauki, więc jakby ktoś chciał odwrócić moją uwagę od notatek i książek, to się nie obrażę, w związku z tym przez następny tydzień każde przekłucie 10% taniej;))Bardzo ładnie komponuje się ten indu z tragusem:)
Przekłucie bardzo ładnie się wygoiło i się cieszę, najważniejsze dla mnie jest to żeby wszyscy moi klienci byli zadowoleni.
A teraz idę dalej się uczyć.
Pozdrawiam,
Ania.

Dostałam właśnie to zdjęcie i mnie zamurowało...


Link 10.07.2008 :: 21:49 :: Komentuj (0)
Moje przekłucie to sztuka sama w sobie (chyba tylko dla mnie), ale za to zdjęcie ukazuje ją w ten sposób, że mnie zatkało, rozdziawiłam paszczę i stwierdziłam "zajebiste".
Wiem, wiem, nie powinnam przeklinać, bo w końcu i dzieci tu przychodzą, no ale sami oceńcie.
.
 .

Mnie zamurowała ta gra światła i cienia:D
Gratulacje dla osoby, która zrobiła to zdjęcie:))
Ale teraz może o kolczyku co nieco, szybko, bezboleśnie, ładnie - oj jak ładnie:D
Pozdrawiam,
Ania.

pępek :)


Link 11.07.2008 :: 12:33 :: Komentuj (2)
Kolejny z rzędu, no ale zawsze przed wakacjami jest bum na kolczyki w pępku, choć tak na prawdę lepiej jest przekłuć ze 3 mce, o ile nie więcej, przed wakacjami, żeby nie mieć żadnych powikłać i problemów. To z wodą w morzu, rzeki, jeziora, to z chlorem z basenu, ze słońcem, solarium.... a tak w ogóle - wiecie że przebywanie w solarium zwiększa o 80 % szans ryzyko zachorowania na raka skóry?
Ale nie o tym miałam pisać.U niektórych kobiet kolczyk w pępku wygląda bardzo okazale. Jak widzimy na załączonym zdjęciu;)
Oczywiście zdjęcie znowu nie ja robiłam. No ale wybaczcie, nie mam czasu kupić baterii:P
Poza tym czy ja wiem, czy macie co mi wybaczać? I tak jest ładniejsze, niż gdybym ja się męczyła z aparatem:P
Wszystko ładnie pięknie;)
Do szybkiego wygojenia:*

Będę przekłuwać w BYDGOSZCZY 19-20 LIPCA


Link 11.07.2008 :: 12:39 :: Komentuj (15)

CHĘTNYCH ZAPRASZAM!!


Dla stałych klientów 10 % zniżki, dla nowych 5 % zniżki;)

W miarę ilości przekłuć rabaty.

Lizak za odwagę dla każdej osoby w prezencie:P

Pozdrawiam,
Ania.

A oto moja kolejna klientka z Bydgoszczy:))
Fakt, faktem w nape (czyli na karku) trzeba już ramiona wymienić, ale ogółem czyż nie pięknie?;>Więc mam nadzieję że zobaczymy się 19 i wymienimy w końcu surfacebary, na te z krótszymi ramionami:))

horizontal hood


Link 22.07.2008 :: 13:33 :: Komentuj (25)
Wcześniej przekłuwała vertical hooda u kogoś innego, nie będę mówiła u kogo, bo po co robić temu komuś kryptoreklamę? Choć uważam, że skoro kolega z Wrocławia nie wie jak się przekłuwa intymne, to niech się za to nie bierze Bo tamto przekłucie było nieumiejętnie zrobione i wystąpił efekt migracji, kolczyk wyszedł z ciała. Na drugie przekłucie przyszła do mnie i jest w jak najlepszym porządku, a i ona i kolczyk mają się jak najlepiej;)))

Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć zdjęcie.

Przekłucie ładne i estetyczne:)
Szybko, sprawnie, w doborowym towarzystwie.

ps. dziękuję za zdjęcie;)

hotizontale, jeden w karku, drugi w...


Link 24.07.2008 :: 11:00 :: Komentuj (35)
oryginalnym miejscu.
Tak wiem, za raz zacznie się atak na mnie "bo to wymigruje, co Ty zrobiłaś tej dziewczynie?"
Więc, żeby nie było niedomówień, od razu informuję, że o wszystkich skutkach ubocznych i efekcie migracji Agnieszce powiedziałam, a że nadal chciała takie przekłucie, to też zrobiłam;)mi osobiście bardzo kolczyk w tym miejscu bardzo się podoba, choć sama nie odważyłabym się na coś takiego. A na tym zdjęciu widać oba moje przekłucia na karku i w tych niższych partiach;)I jeszcze ostatnie, takie bardzo artystyczne...Życzę miłego noszenia, i żeby tak, jak do tej pory wszystkim się podobało, no i też żeby nie robił Ci żadnych problemów;)))
Jak będę w Bydgoszczy, za jakiś miesiąc, to przyjdź na kontrolne sprawdzenie, a poza tym  co miesiąc wpadać możesz na herbatkę:P


ponownie moja ulubienica - tym razem clevage i...


Link 31.07.2008 :: 12:08 :: Komentuj (6)
Monisia jest jedną z bardziej wytrwałych moich klientek, choć już jej się nie da traktować jak klientki:))) Taki karaluch, który raz na jakiś czas przyjdzie na coś nowego, z którym wyjdę na piwo, przyjdę na urodziny i wcale się nie upiję, bo ja przecież abstynentką jestem;P ale nie pieprzmy od rzeczy, oto jej clevage między piersiami;)Kiedyś miała też surfacebara między piersiami, tyle że krótszego, ale na moje pytanie "czemu wyjęłaś, co się stało?" Usłyszałam odpowiedź, że ktoś (imienia zdradzić nie mogę) zahaczył zębami:P
Grrrrr....
Ale na tego już uważają (mam nadzieję;))

i... industrial:)


Link 31.07.2008 :: 12:23 :: Komentuj (6)
Z Moni uszami to w ogóle przerąbane jest... coś się zawsze musi stać, najczęściej ziarnina, choć nie tylko, ale panna M. jest twarda i póki co indu wygląda ładnie :)) - a trzeba zaznaczyć, że gdyby miało się coś dziać, to już powinno - więc Moni jeszt szczęśliwą nabywczynią industriala, a ja piercerką zadowoloną ze swojego przekłucia (cieszy się jak mysz do sera).co dziwne, horizontal eyebrow ma się jak najlepiej, od oj... już dawna, lip ring też bomba, tylko te uszy takie jakieś nieszczęsne, ale Moni swoim uporem mam nadzieję, że pokona złą passę;)
A tak w ogóle Moni, kiedy idziemy na piwo?
Oczywiście ;)) bezalkoholowe:))i teraz żeby poddenerwować tych, którzy nie lubią mojego stylu pisania na blogu:D
Przekłucie szybkie, prawie bezbolesne, z dużą dawką poczucia humoru i pozytywnym nastawieniem ze wszystkich czterech stron (a nikt inny nie wie o co chodzi hehehe):D
Buziaki:*