http://www.allegro.pl/item230791485_piercing_tanio_wroclaw.html


Link 03.09.2007 :: 14:52 :: Komentuj (1)


!!!!MÓJ PIERCING NA ALLEGRO!!!!Aż sama jestem ciekawa, czy kogoś zainteresuje taka aukcja:))
A Wy jak myślicie?


A oto kolejny język do kolekcji:) Nie wiem dlaczego, ale ludzie, którzy najczęściej do mnie przychodzą - to właśnie na język, moda jakaś, czy co;))? No nic - oto dziewczyna, która była bardzo odważna, choć  się bała, ale jak na mój gust, się opłaciło:))Mam nadzieję, że i wam się podoba:)
Pozdrawiam ciepło:)

piercing - ucho


Link 04.09.2007 :: 15:17 :: Komentuj (1)

Jeszcze jest widoczny ślad krwi i śladu po flamastrze, którym zaznaczałyśmy przekłucie:)
Dziewczyna ma swój gust, zdanie - a ja cierpliwość;))


piercing - ucho - dzień następny


Link 04.09.2007 :: 15:38 :: Komentuj (0)
Tak jej się spodobało, że następnego dnia przyszła na przekłucie drugiego uszka:))

Tak,
tak wiem... ale ja naprawdę staram się z tymi zdjęciami. Poza tym -
teraz już ma trzy kolczyki - dwa w jednym uchu i jeden w drugim:) ale niestety mój
aparat zbuntował się, rozładowanymi bateriami i dlatego innych zdjęć
nie mam...

NOS - Standard Nostril


Link 04.09.2007 :: 21:40 :: Komentuj (1)
Osoby niektóre uważają, że nieprofesjonalnego nazewnictwa używam, ok będę używała profesjonalnego - jednak dla ogólnej informacji - ludzie w google różne słowa wpisują żeby wyszukać zdjęcia piercingu jaki chcą mieć. Dla tego ja wpisuję w moje posty różne "oryginalne" określenia, żeby nawet osoby nie znające się na profesjonalnym nazewnictwie mogły znaleźć to czego szukają na mojej stronie:))

Oto zdjęcia noska, który dzisiaj przekłułam:)


Martyna była bardzo miłą i odważną dziewczyną. Za razem bardzo otwartą na ludzi - cieszę się że dzięki mojej pracy mogę spotykać właśnie takie osoby i rozmawiać z nimi. Dzięki temu udowadniam sobie, że świat wcale nie jest taki zły...

BREW - Standard Eyebrow


Link 10.09.2007 :: 10:13 :: Komentuj (1)

Przekłucie mało boleśnie i szybko wykonane:)
Taka mała uwaga - powinna się uważać  przy zdejmowaniu i zakładaniu rzeczy, na kolczyk zakończony dwoma grotami (to tak na wszelki wypadek).
Poza tym, estetyczne, delikatne i ładne przekłucie.

Mam nadzieję, że podoba się dziewczynie i że szybko się goi.
Pozdrowienia dla niej serdeczne:)

Warga - Lip Ring


Link 10.09.2007 :: 20:17 :: Komentuj (1)
A oto klientka z Allegro - miała na imię MONIKA:))))) Przyszła z koleżanką Dori. Obie miały tak powalające poczucie humoru, że miałam problemy z koncentracją przed przekłuciem. Na początek założyłam jej kółko 12, jednak po zagojeniu się najlepsza będzie 10 mm. Mam nadzieję że dotrzymają słowa:))
Dużo uśmiechu i pozytywnej energii mają - warto mieć KONTO NA ALLEGRO:)) (taka mała darmowa reklama) a oto dwa oblicza Moniki. Jedno bardzo ciepłe i z dużą ilością humoru, a drugie...A teraz przyjrzyjcie się temu drugiemmu zdjęciu uważnie i... co widzicie w nim? Ja już mam swoją wizję:)


Standartd Tongue, czyli język.


Link 10.09.2007 :: 20:59 :: Komentuj (4)
Marta i jej język. Pełna optymizmu. Już mogę powiedzieć, że moja stała klientka:)
Przyszła, usiadła, przekułam. Fakt, faktem miałam straszny problem z kuleczką (przyniosła swój kolczyk) i kuleczki były plastikowe, na dodatek z brokatem i przez dłuższą chwilę nie mogłam znaleźć gwintu. Ale się udało:)
A oto efekt końcowy.

Niedługo kolejne kłucia:)
Cieszę się, że dzięki tego rodzaju pracy mogę poznawać takich ludzi jak np. Marta.
Gorące pozdrowienia dla Ciebie i panny K. która za niedługo wyżej:))

JĘZYK - Standard Tongue


Link 10.09.2007 :: 21:11 :: Komentuj (1)
No i panna K., czyli Karolina. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jaką sesję zdjęciową obie przeszły. Nie wiem, czy ja po prostu nie umiem aż tak bardzo robić zdjęć, czy powinnam sobie wymienić aparat na nowy?...
Karolinie przekłuwałam język już z jakieś 2 tygodnie temu, więc oto przykład bardzo ładnie i szybbko zagojonego się języka. Najważniejsze, żeby ludzie przestrzegali zasad higieny przekłutego miejsca.
Oto języczek Karolki:)Nic dodać nic ująć:))Mam nadzieję, że tak jak mówiły jeszcze nie raz wrócą, a poza tym zostałam zaproszona na piwo:)) Dzisiaj nie mogłam, ale...

:))

2x język - piercing Karolina i Marta:))


Link 10.09.2007 :: 21:15 :: Komentuj (0)

A to ich wena twórcza, aż grzech by był, gdybym tego nie wrzuciła:)))
Dziękuję dziewczyny za wierność i zaufanie jakim mnie darzycie:)
Ogromne uściski dla Was:*

vertical i piercing:))


Link 28.09.2007 :: 19:47 :: Komentuj (6)
Tak więc moi drodzy sprzedaję się na allegro <lol2>
Oto dziewczyna która przyszła do mnie właśnie po wygranej aukcji piercingu od 1 zł. Bo tak - czasami wystawiam aukcje od złotówki:))) Poszperajcie na allegro, może znajdziecie:)


Vertical na podbrzuszu Dominiki, bardzo estetycznie i ładnie to wygląda.
Poza tym dawno nie widziałam dziewczyny tak spokojnej i opanowanej. Wielkie dzięki za to:) I pozdrowienia dla Twojego chłopaka, który też prawie trzymał nerwy na wodzy twierdząc, że czuje się jak przed porodem:))
ps. zapomniałam jego imienia i głupio mi teraz:(

Warga labret


Link 28.09.2007 :: 20:15 :: Komentuj (1)
To jest pierwszy kolczyk Natalii, jednak już chce drugiego po drugiej tronie:) Dziwna moda tak wogóle emo. Jeśli mam być szczera nie znam się na niej, ale właśnie Natalia powiedziała, że jest emo, muszę jej się dopytać o co dokładnie chodzi.
Przekłucie szybko i bezboleśnie:))Tak na marginesie o ja kiedyś punkowałam z irokezem na głowie, jednak em0o noszą bardzo ekstrawaganckie kolory, np. róż i fiolet z czernią... Dobra, za bardzo się rozpisałam;P
 


I co ja jeszcze powinnam dopisać?
Nie wiem, po prostu standardowe przekłucie i miła dziewczyna.
Pozdrawiam.

Pępek piercing - Standard Navel


Link 28.09.2007 :: 20:40 :: Komentuj (1)
Tak dawno nie dodawałam tych zdjęć, że aż nie wszystkie osoby pamiętam, jednak to była wina tego, że coś nie tak było z moim aparatem. A oto pępek standardowo przekłuty z koczykiem z tytanu.Tak wiem duże zdjęcia, jednak po formacie mam nowy program do obróbki zdjęć i jeszcze się nie nauczyłam <wstydniś> jednak kolczyk wygląda bardzo estetycznie, przekłucie wykonane szybko - prosto, i co najważniejsze bezboleśnie:))
Dziewczyna była bardzo zadowolona z przekłucia - ja z resztą też:)
Pozdrawiam ciepło:)

Lip ring i zabawna sytuacja, o której miałam nie pisać:)


Link 28.09.2007 :: 20:52 :: Komentuj (0)
Nie wklejam jego twarzy, bo stwierdził że jest niefotogeniczny:P Ja tak nie uważam, no ale cóż. Lubię takich klientów, kiedy przychodzą, bo już byli ze znajomym i widzieli, jak przekłuwam i dlatego przychodzą do mnie:))
I no bo on... powiedział, że jestem jedną z dwóch piercerów jakim ufam, zaj... komplement ale i tak mi się głupio zrobiło <wstydniś>.


W zasadzie pasuje do niego kolczyk:)) Z resztą ma jeszcze ładny w brwi, ale to już nie moje dzieło, więc się nim nie będę chwaliła:P
 


I jeszcze ma w języku noooo:P Jednak wg mnie bardzo mu pasuje czarny lip rng i eyebrow:) Taka skromna moja opina - gorące pozdrowienia:) I mam nadzieję, że już się zagoiło:))

Allegro piercing i język:)


Link 28.09.2007 :: 21:12 :: Komentuj (0)
A oto kolejna allegrowiczka:)Przekłucie bardzo szybko i bezboleśnie poszło:) Dziewczyna przyszła z mężem i... cieszę się że wyszła zadowolona:)Dziękuję wszystkim za zaufanie i za pozytywne nastawienie do mnie jak i do całego zabiegu. Tak bardzo chciałabym mieć swój własny salon... Mam nadzieję, że niedługo spełnią się moje marzenia:))
Pozdrawiam Was gorąco:)


Język, piercing i taka fajna Gosiaaa:)))))))


Link 28.09.2007 :: 21:39 :: Komentuj (0)
Na początek ze względu na to że miała dość blisko więzadło założyłam jej w miarę długi kolczyk, ale dzisiaj przyszła na wymianę i jest rewelacja:)) Fakt - faktem, nie zrobiłam jej dzisiaj zdjęcia, bo baterie mi się wyczerpały w aparacie. Ale oto efekt z przed ponad tygodnia:)))
Tu zdjęcie jak jej dokręcam już kolczyk po założeniu...Właśnie tu widać wykożystywanie mojego nowego aparatu:)) Zrobiłam jej wiele zdjęć, ale niestety aż dwa wyszły:(( Mam nadzieję, że jak Gosię ładnie poproszę to może teraźniejsze zdjęcie sama sobie zrobi i mi prześle:)Język, jak z resztą mówiła nie spuchł bardzo, szybko się wygoiło i za tydzień przychodzi z koleżanką, która się zakochała w jej kolczyku:))))) Dziękuję Wam za zaufanie - bardzo ważne jest to dla mnie.